Konkurranser 2021-2016

2021

13.-14.februar – AVLYST GRUNNET COVID-19
Lørdag: AG1 x3 + AG2 x3
Søndag: Hopp1 x3 + Hopp2 x3
Dommer: Jan Egil Eide

24.mars AVLYST GRUNNET COVID-19
LagHopp + LagAG
Dommer: Johnny Aas


10.aprilAVLYST GRUNNET COVID-19
LagHopp x2 + LagAG x2
Dommer: Johnny Aas


1.-2.maiAVLYST GRUNNET COVID-19
Lørdag: AG 1,2,3 x2 + LagAG
Søndag: Hopp 1,2,3 x2
Dommer: Bodil Mehl Wiik

25.-26.september
Lørdag: AG 1,2,3 x2
Søndag: Hopp 1,2,3 x2
Dommer: Jan Egil Eide m/dommerelev Sofie Tjemsland (en av dagene)

20.-21.november
Lørdag: AG 1,2,3 x2
Søndag: Hopp 1,2,3 x2
Dommer: Bodil Mehl Wiik m/dommerelev Sofie Tjemsland (en av dagene)

2020

 

11.-12. Januar Lørdag: Hopp 1,2,3, AG 1,2,3, AGLag Søndag: AG 1,2,3, Hopp 1,2,3, HoppLag Dommer: Synnøve Matre (lørdag) og Bodil Mehl Wiik (søndag)Resultater

4.-5.aprilAVLYST GRUNNET COVID-19 Lørdag: AG 1,2,3, AG 1,2,3, HoppLag Søndag: Hopp 3,2,1, Hopp 3,2,1 Dommer: Marko Mäkelä og Manca Mikec

1.-3.mai AVLYST GRUNNET COVID-19 Fredag: AG 1,2,3 x2, AGLag Lørdag: AG 3,2,1, Hopp 3,2,1, HoppLag Søndag: Hopp 3,2,1 x2 Dommer: Reetta Pirttioski og Mirja Lapanja

6.juni Hopp1 – Hopp1 – AG1 – AG2 – AG2 – Hopp2 Dommer: Synnøve Matre

17.juni Hopp3 – AG3 Dommer: Kine Eimhjellen

10.september Hopp1 – Hopp2 Dommer: Synnøve Matre

11.september AG1 – AG3 Dommer: Synnøve Matre

24.-25.oktober AG1 x4, AG2 x4 Dommer: Bodil Mehl Wiik

14.-15. November AVLYST GRUNNET COVID-19 Lørdag: AGLag, AG 1,2,3 x2 Søndag: Hopp 3,2,1 x2 Dommer: Hans Strømsøyen + Petr Pupik

4. desemberAVLYST GRUNNET COVID-19 Agility 1,2,3 Dommer: Kine Eimhjellen

2019

12.-13. januar Dommer: Peter Holmberg (dommerelev Ragnvald Tollefsen og Kjetil Harms)6.-7. april Dommere: Manca Mikec og Seppo Savikko4.-.5. mai Dommere:  Kurt Ove Steinset og Eivind Bredo Fossum (dommereksamen for flere elever)14.-15. september Dommere: Kjetil Harms (lørdag) og Kine Eimhjellen (søndag)23.-24. november Dommer: Johnny Aas

2018

2-dagers stevne 13.-14.januar
Dommer: Regin Reinhard, Danmark Facebook arrangementResultater lørdag 13.jan Resultater søndag 14.jan
2 dagers – stevne 7.-8.april
Dommer: Veronica Bache, Sverige og Harald Schjelderup, NorgeResultater lørdag 7.april Resultater søndag 8.april
4-dagers stevne 10.-13.mai
Dommere: Peter Holmberg (Norge), Kurt Ove Steinset (Norge), Roman Lukac (Slovakia) og Svetlana Kresina (Latvia)Facebook arrangementResultater torsdag 10.mai Resultater fredag 11.mai Resultater lørdag 12.mai Resultater søndag 13.mai
2-dagers stevne 6.-7.juli
Dommer: Eivind Bredo Fossum (m dommerelever Hans Strømsøyen og Bodil Mehl Wiik)Facebook arrangement
2-dagers stevne 15.-16.september
Dommer: Gondola Guttormsen, NorgePM, startlister og resultatlister finner du her.Facebook arrangement
2-dagers stevne 10.-11.november
Dommer: Eivind Fossum Dommerelev lørdag: Kine Eimhjellen Dommerelev søndag (hopp): Johnny Aas Dommerelev søndag (ag): Synnøve Matre

2017

 14.-15.januar 2017 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer: Eivind Bredo Fossum Resultater Lørdag 14.januar Resultater Søndag 15.januar1.-2.april 2017 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer: Manca Mikec, Slovenia Resultater Lørdag 1/4 Resultater Søndag 2/429.-30.april og 1.mai 2017 Trippelstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb og Haugesund & Omegn hundeklubb Sted: Åsen, Stavanger Dommere:  Kjell Pettersson , Yvonne Ahlin (Sverige) og Zsófi Bíró (Ungarn) 9.-10.september 2017 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb/NKK(søndag) Sted: Orre, Klepp Dommer: Morten Holmen (Norge) Facebook Arrangement Resultater Lørdag 9/10-2017 Resultater Søndag 10/10-201714.-15.oktober 2017 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer: Patrick Tunders (Nederland) Facebook Arrangement Resultater25.-26.november 2017 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer: Eivind Fossum Facebook Arrangement Resultater 

2016

26.-27.november 2016 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag og søndag: Harald Schjelderup Facebook ArrangementStartlister Lørdag 26.november Startlister Søndag 27.novemberPm lørdag/søndagResultater 26.november Resultater 27.november
Passerte stevner:
16. og 17. januar 2016 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag og søndag: Eivind Bredo Fossum Resultater Lørdag 16.januar Resultater Søndag 17.januar09. og 10.april 2016 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag og søndag: Kurt Ove Steinset Resultater 9.april Resultater 10.april29.-30.april og 01.mai 2016 Trippelstevne, Haugesund og Omegn Hundeklubb/ Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommere: Susanne Rasmussen og Gondola Guttormsen Facebook Arrangement Resultater fredag 29.april Resultater lørdag 30.april Resultater søndag 1.mai 10.-11.september 2016 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb/NKK Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag/søndag: Kurt Ove Steinset Facebook Arrangement Resultater 10.september 2016 Resultater 11.september 201608.-09.oktober 2016 Dobbeltstevne, Sør-Rogaland Brukshund Klubb Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag og søndag: Patrick Tunders, Nederland Facebook Arrangement Startlister lørdag 8.oktober Startlister søndag 9.oktober Resultater lørdag 8.oktober Resultater søndag 9.oktober

2015

11.-12.oktober 2015 Dobbeltstevne (SBK og Karmøy hundeklubb) Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag og søndag: Sari Mikkilä,FinlandResultater lørdag Resultater søndag26.-27.september 2015 Dobbeltstevne (SBK og NKK) Sted: Åsen Dommer lørdag: Eivind Fossum m/dommerelev Else Marie Fossum Dommer søndag: Stein Ole NergaardResultatlister lørdag Resultatlister søndag11.-12.april 2015 Dobbeltstevne (SBK og Karmøy hundeklubb) Sted: Åsen, Stavanger Dommer lørdag og søndag: Simon Noel, NorgeResultater finnes på 1.-3.mai 2015 Dobbeltstevne (SBK og Karmøy hundeklubb) Sted: Åsen, Stavanger Dommere: Veronika Herendy, Ungarn og Manca Mikec, SloveniaResultater finnes på5.-11.juli 2015 Agilityuken 2015 Sted: Lista flypark, ListaResultater finnes på