Klubbmesterskap 2017-2013

2017

Klasse 1 Small
1.plass Anita Jansen  & Lara

Klasse 1 Medium
1.plass Eivind Fossum & Myija

Klasse 1 Large
1.plass Marie Hilander Gjerde & Elsa
2.plass Carole Ross & Pippa

Klasse 2 Small
1.plass Sofie Tjemsland & Bambi
2.plass Veronika Vasseng & Twist

Klasse 2 Large
1.plass Isabelle Simonsen & Buffy
2.plass Carole Ross & Katie

Klasse 3 Small
1.plass Bente Jonassen & Kaisa
2.plass Kristine Nylund & Alma
3. Kristine Egelandsdal & Nala

Klasse 3 Medium
1.plass Eivind Fossum & Ficus
2.plass Kristine Nylund & Bibbi

Klasse 3 Large
1.plass Kristin Måna & Aylah
2.plass Lene Kristin Wilhelmsen & Minus
3.plass Eivind Fossum & Key

2016

KM Small Klasse 1: Heidi & Marit Herheim
KM Medium Klasse1: IM
KM Large Klasse 1: Buffy & Isabelle Simonsen
KM Small Klasse 2: Nala & Kristine Egelandsdal
KM Medium Klasse 2: Disk
KM Large Klasse 2: Key & Eivind Fossum
KM Small Klasse 3: Lille-My & Kristine Egelandsdal
KM Medium Klasse 3: Ficus & Eivind Fossum
KM Large klasse 3: Aylah & Kristin Måna

Resultat klasse 1

Resultat klasse 2

Resultat klasse 3

2015

Klasse 1 small

1.plass – Kristine & Nala (28,32 feilpoeng)
2.plass – Sanna & Lily (60,81 feilpoeng)

Klasse 1 medium

DISK

Klasse 1 large

1.plass – Anita & Zita (105 feilpoeng)
2.plass – Carole & Pippa (118,06 feilpoeng)
3.plass – Carole & Kate (121,78 feilpoeng)

Klasse 2 small

Ingen påmeldte

Klasse 2 medium

DISK

Klasse 2 large

1.plass – Henriette & Cera (21,03 feilpoeng)
2.plass – Savi & Jan (100 feilpoeng)
3.plass  – Rune & Gucci (132,78 feilpoeng)

Klasse 3 small

1.plass – Bente & Kajsa (111,19 feilpoeng)
2.plass – Kristine & Alma (115,40 feilpoeng)

Klasse 3 medium

1.plass – Eivind & Ficus (105 feilpoeng)

Klasse 3 large

1.plass – Lene & Minus (20 feilpoeng)
2.plass – Henriette & Pearl (102,69 feilpoeng)
3. plass – Kristin & Aylah (109,27 feilpoeng)

2014

Klasse 1 liten
1.plass – Sofie & Bella

unnamed1.jpg
klubbmesterskap14 liten1

Klasse 1 mellom
1.plass – Rune & Mist

rune mist
klubbmesterskap14 mellom1

Klasse 1 Stor
1.plass – Berit & Loke

berit loke
klubbmesterskap14 stor1

Klasse 2 liten
1.plass – Henriette & Dea

henriette dea
klubbmesterskap14 liten2

Klasse 2 stor
1.plass – Kristin & Ayla

aylah
klubbmesterskap14 stor2

Klasse 3 liten
1.plass – Bente & Kajsa

bente kajsa
klubbmesterskap14 liten3

Klasse 3 mellom
1.plass – Maren & Daisy

maren daisy
klubbmesterskap14 mellom3

Klasse 3 stor
1.plass – Rune & Pearl

rune pearl
klubbmesterskap14 stor3

2013

Klasse 1 Liten
1.plass – Sofie & Bella

unnamed1.jpg
Foto: Sofie Tjemsland

Klasse 1 Mellom
1.plass – Camilla & Miko

miko2.jpg
Foto: Camilla Arnesen

Klasse 1 Stor
1.plass –
Eivind & Key

Foto:Cassandra Grundtvig Jespersen
Foto:Cassandra Grundtvig Jespersen

Klasse 2 Stor
1.plass –
Kristin & Mira

Foto: Henriette Monsen
Foto: Henriette Monsen

Klasse 3 Liten
1.plass –
Caterina & Peggy

caterina peggy
Foto: Helene Håland

Klasse 3 Mellom
1.plass – 
Eivind & Ficus

eivind ficus
Foto: Kristin Monsen

Klasse 3 Stor
1.plass –
Isabelle & Bella

599262_10151920060165463_1769245846_n
Foto: Lene Fossdal